Upravit stránku

Koule na volant konečně s certifikátem!

Stalo se vám, že jste měli připomínky na technické kontrole, nebo jste byli dokonce vykázáni kvůli kouli na volant? Jsme jediná firma, která nabízí certifikované koule s povolením ministerstva dopravy.

Veletrh Rehacare Düsseldorf 2017

Začátkem října se konal tradiční světový veletrh kompenzačních pomůcek Rehacare v Düsseldorfu, jehož jsme se opět účastnili jako vystavovatelé a jedni z mála výrobců v Evropě.

Veletrh Rehaprotex Brno 2017

Letos se po dvou letech uskutečnil tradiční veletrh Rehaprotex na brněnském výstavišti. Na našem stánku jsme předvedli náš hlavní sortiment. Venku byly dva předváděcí vozy s možností zkušební jízdy ve speciálním vozidle autoškoly.

Nové video použití transportního vozíku

Pro více informací o tomto způsobu nastupování navštivte stránku produktu v sekci USNADNĚNÍ NASTUPOVÁNÍ - TRANSPORTNÍ VOZÍK.

Jako vhodnou alternativu doporučujeme ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ PRO PŘEMÍSTĚNÍ OSOBY.

Milníky 2016: 20 let od založení firmy, získání ISO 9001:2016, vstup do EMG

V září uběhlo již 20 let od doby, kdy byla založena firma Josef Hurt. Po celou dobu se firma díky Vám a zkušeným zaměstnancům úspěšně rozvíjí. Nyní sídlíme ve třetí provozovně, máme vlastní kvalitní výrobky, pracujeme na inovacích stávajících výrobků i vývoji nových produktů a stále nás neopouštějí vyhlídky na další rozšíření…
Nahoru