• Vlastní výroba a vývoj
  • Osobní přístup ke klientovi
  • Přizpůsobení úprav na míru
  • Individuální řešení s Vaší pomocí

Odsuvné dveře pro automobil

Odsuvné a odsouvací dveře - Škoda Octavia III

Odsuvné dveře umožňují vozíčkáři získat větší samostatnost při řízení automobilu. V našem podání představují odsuvné dveře certifikované a ministerstvem dopravy schválené zařízení, které lze nainstalovat téměř do každého automobilu. Instalace elektrických i manuálních odsuvných dveří se zapisuje do technického průkazu. Nemusíte se proto bát, že by váš automobil neprošel technickou kontrolou.

Mechanické dveře vám nainstalujeme do 14 dní, elektrické do 21 dní. Napište nám pro vytvoření cenové nabídky zdarma

Provedení našich odsuvných dveří

Odsuvné manuální i elektrické dveře je možné instalovat do každého automobilu, nejlépe typu kombi, SUV či MPV. Místo pantů montujeme do dveří nerezové nožové zámky, které splňují minimálně stejné požadavky na pevnost, jako panty původní. Elektrické ovládání lze vypnout tlačítkem a dveře je možné zavřít mechanicky.

Elektricky ovládané odsuvné dveře

Elektrické dveře vycházejí v podstatě z mechanických. Přidáme motor, převodovku, odskok zámku a pružinu na dobouchnutí dveří, přičemž instalované dveře nezmenšují prostor v interiéru automobilu. Veškerá elektroinstalace je zachována: dálkové centrální zamykání, elektrická okna, reproduktory. Možná je i zpětná montáž běžného otevírání.

Maximální úhel otevření dveří můžete sami zvolit. U mechanických dveří je můžete nastavit, u elektrických vám je rádi upravíme my.

Odsuvné dveře v kombinaci s navijákem pro vozík

Odsuvné elektronické i manuální dveře doporučujeme do automobilu nainstalovat společně s navijákem nebo nakladačem invalidního vozíku. Řidič s jeho pomocí zvedne vozík do roviny podlahy automobilu a pohodlně jej naloží do zadní části vozu. Tento typ úpravy je možné nainstalovat pouze při úpravě odsuvných dveří. Pro maximální usnadnění manipulace s vozíkem pro vás rádi do vozu nainstalujeme otočnou sedačku nebo přesedací desku.

Odsuvné dveře s navijákem na vozík

Prohlédněte si odsuvné dveře s navijákem pro vozík

Prohlédněte si fotografie využití odsuvných dveří

VW Golf 7

VW Golf 7

VW Golf 7

VW Golf 7

Hyundai Santa Fe II

Hyundai Santa Fe II

Máte zájem o vytvoření cenové nabídky? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout© 2017, Josef Hurt - Ruční ovládání – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing