• Vlastní výroba a vývoj
  • Osobní přístup ke klientovi
  • Přizpůsobení úprav na míru
  • Individuální řešení s Vaší pomocí

Nástavce

Nástavce na volant

Nástavec na volant - kulička Nástavec na volant - vidlička
Nástavec na volant - trojzubec Nástavec na volant - zavírací vidlička

Nástavce na volant slouží řidičům, kteří mají problémy s plynulým a bezpečným otáčením volantu, nejčastěji kvadruplegikům. Lze si vybrat z několika typů nástavců: kuličky, očka, vidličky, trojzubce. Jednotlivé trny trojzubce jsou nastavitelné pro různý tvar ruky.
Nástavce, které vyrábíme, jsou vysunovací, tudíž řídí-li vůz řidič, který nástavec nepoužívá, jednoduše nástavec vysune z objímky na volantu.

/en/[18] /en/[18]
/en/[18] /en/[18]

Nástavce můžeme poslat i na dobírku. Montáž je snadná. Pomocí dvou šroubů se upne objímka na věnec volantu. Naše nástavce jsou velmi kvalitní, sami si je vyrábíme. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a otáčení je přes ložisko, takže se nástavec nikdy nezadře, čímž je zaručena bezpečnost výrobku pro uživatele. Pozor na levné plastové výrobky z marketů, které mohou být svojí konstrukcí nebezpečné.

Přemostění blinkrů na pravou stranu

Přemostění blinkrů Přemostění blinkrů

Přemostění blinkrů na pravou stranu se nejčastěji montuje v případě, když řidič používá k točení volantu některý z nástavců a páku ručního ovládání má na pravé straně. Při odbočování muže bezpečně kontrolovat pozici volantu levou rukou a blinkr přepne pravou rukou posunutím páčky nahoru nebo dolů.

Nástavec na řadící páku a nástavec na ruční brzdu

Nástavec na řadící páku a nástavec na ruční brzduMnohdy značné úsilí a přesnost prstů na stlačení jistících tlačítek se jednoduše překoná zatlačením celou rukou do páky na nástavci. Ruční brzda se zdvihne zaklesnutím celé ruky za hák a zatažením nahoru. Na videu je použití názorně předvedeno.

VIDEA

Přemostění blinkrů v kombinaci s kuličkou na volantu

Nástavec na ruční brzdu a nástavec na řadící páku

Praktické využítí nástavce na ruční brzdu a na řadící páku

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout© 2017, Josef Hurt - Ruční ovládání – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing